KONST / Litografier / Serigrafier 13826051

nr 1382 6051

Roberto Torregiani

(f. 1946), Sverige

Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca

Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.

Utrop:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:14:54

Roberto Torregiani

Läs mer om Roberto Torregiani