ART / Oil paintings / Icon 15837348
nr 1583 7348
ICON
Pannå, 20th century, 37x30, wear, damages.
Pannå, 1900-tal, 37x30 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 150
Monday December 4 2023
at 19:58:24
100 kr