MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 8012235

nr 801 2235

Vägghylla

+ 3st skrin, sekelskifte 1900+ 1800-tal

Kondition: skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 januari 2013
kl 18:56:12