KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12286235

nr 1228 6235

Akvareller

2 st, signerad GM, 1918, alplandskap, bladets mått: 23x15

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:23:27