KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12779217
nr 1277 9217
Pastell
Margitay, Modell. Signerad. 27x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:40:25
100 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr