KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13588621

nr 1358 8621

Sten Etling

(f. 1947), Sverige

Blandteknik, Komposition. Signerad. Bladets mått: 76x56 cm

Kondition: skadat glas

Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:40:12

Sten Etling

Läs mer om Sten Etling