KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16673004
nr 1667 3004
Blandteknik
Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -04, "Dadaism". Blandteknik på pannå, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:08:12
8/12 19:04:46
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer