ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10706401
nr 1070 6401
Gustaviansk stil, höjd: 87, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:31:56
1.000 kr
1.200 kr
Den Gustavianska stilen