ART / Lithographs / Graphic art 9915498
nr 991 5498
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Utställningsaffisch, Yrjö Edelmann (b. 1941), Signerad, bladets mått: 62x85,
GRAPHIC ART, Utställningsaffisch, Yrjö Edelmann (f. 1941), Signerad, bladets mått: 62x85
1000
SEK 100
Monday November 2 2015
at 18:47:36
31/10 19:47:59
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann