KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14605436
nr 1460 5436
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, vattendrag. Olja på pannå, 56x97, yttermått inklusive ram: 62x104 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:48:41
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme