KONST / Litografier / Färglitografi 15144141
nr 1514 4141
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 40/285. Färglitografi, bildmått: 39x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:34:14
26/12 14:26:31
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström