MÖBLER / Skåp & hyllor / Läkarskåp 16635391
nr 1663 5391
Läkarskåp
1900-talets första hälft, Hyllplan i råglas. Bredd: 60 cm, djup: 30 cm, höjd: 170 cm
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:39:53
30/11 16:15:13