KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033121

nr 1603 3121

Oidentifierad konstnär. Motiv från Öregrund. Signerad E Oldenburg -55. Olja på pannå, 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

måndag 4 mars 2024
kl 19:30:12