KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12122468
nr 1212 2468
signerad, "Don Quijote". Olja på duk, 101x100
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:52:06
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr