KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14498494

nr 1449 8494

Oidentifierad konstnär. Nutida, Ej signerad, komposition. Olja på duk, 61x46cm, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:48:13

19/2 13:23:03 1      Vinnande bud