KONST / Litografier / Färglitografi 16463068
nr 1646 3068
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 31/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:21:14
23/9 21:12:37
100 kr
30/9 17:24:36
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér