KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13878393

nr 1387 8393

Färgetsningar

2 st, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:27:07