MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8124021
nr 812 4021
Skåp
Bemplat, längd: 60, djup: 37, höjd: 98
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:30:06
26/2 17:52:23
3/3 15:35:31
150 kr