FURNITURE / Chairs and Stools / Spjälstolar 9671300
nr 967 1300
Spjälstolar
4 pcs. 19th century, painted, wear.
4 st. 1800-tal, bemålade
Condition: slitage
1000
SEK 900
Monday June 15 2015
at 20:00:21
600 kr
800 kr