KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17537069
nr 1753 7069
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, jaktstilleben. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 09:04:24)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:11:43
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor