ART / Misc. paintings / Graphic art 13546024

nr 1354 6024

Jan Stenmark

(f. 1949), Sverige

Jan Stenmark (b. 1949), Sweden. Signed, numbered 6/150, "Hästen var ett populärt utflyktsmål" mm: 45x39cm,

GRAPHIC ART, Signerad, numrerad 6/150, "Hästen var ett populärt utflyktsmål" mm: 45x39cm

Jan Stenmark, Swedish artist born in Norrköping 1949.

Yes

800

SEK 800

Monday October 19 2020
at 19:33:34

  • Artist/Designer

Jan Stenmark

Read more about Jan Stenmark