KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12408116
*
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 18:15:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 19:20:34
1
300 kr
10/3 15:56:34
2
450 kr
11/3 14:06:41
1
400 kr
11/3 14:06:41
2
450 kr (Budbetjänt)
11/3 14:06:57
1
500 kr
11/3 16:45:00
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 19:20:34 | 1 | 300 kr |
| 10/3 15:56:34 | 2 | 450 kr |
| 11/3 14:06:41 | 1 | 400 kr |
| 11/3 14:06:41 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 11/3 14:06:57 | 1 | 500 kr |
| 11/3 16:45:00 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



