KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12374429
nr 1237 4429
Egil Malmsten
(1921-2016), Sverige
Blandteknik, Mostar. Signerad, daterad -47, ca 19x24 cm
Egil Malmsten, svensk bildkonstnär född 1921, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:56:29
21/2 12:50:14
300 kr
23/2 21:24:03