ART / Oil paintings / Oil painting 13418206

nr 1341 8206

OIL PAINTING

Folke Winqvist. Signerad Eckerö, 1973. Oil on canvas, 48x60,

Folke Winqvist. Signerad Eckerö, 1973. Olja på duk, 48x60 cm

Yes

600

Monday August 17 2020
at 20:47:02