KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767416
nr 1376 7416
A Neumann, Signerad, Syrén. Olja på duk, 58x79 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:45:07
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr