KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12848121

nr 1284 8121

Träsnitt

Japan, 1900-tal, Geisha, 57x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:42:28