ART / Lithographs / Litograph in colors 10952436
nr 1095 2436
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Catrine Näsmark, 12/99, bladets mått: 45, 5x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Catrine Näsmark, 12/99, bladets mått: 45, 5x45
600
SEK 100
Monday Mars 13 2017
at 18:59:46
13/3 18:48:51
Catrine Näsmark
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Read more about Catrine Näsmark