ART / Lithographs / Litographs in colors 14088588
nr 1408 8588
Alain Ragaru
(f. 1949), Frankrike
3 pcs, Alain Ragaru (b. 1949), France. Signed, oramade lösa blad, 250-upplaga. Sheet: 46x56 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerade, oramade lösa blad, 250-upplaga. Bladets mått: 46x56 cm
Alain Ragaru, French painter born 1949.
600
SEK 100
Monday July 19 2021
at 20:20:22
16/7 04:03:27