KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936400
nr 1593 6400
Oidentifierad konstnär. Signerad RH, Gårdsmotiv med kvinna & hönor. Olja på duk, 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:02:14
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)