ART / Oil paintings / Oil painting 13337068
nr 1333 7068
OIL PAINTING
Kopia, Värdshusinteriör, Signerad 1964. Oil on canvas, 100x130 ca,
Kopia, Värdshusinteriör, Signerad 1964. Olja på duk, 100x130 ca
700
SEK 350
Monday June 15 2020
at 18:16:52
15/6 13:51:49
300 kr
15/6 18:11:52