KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8737218
nr 873 7218
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Etsningar, 2 st, Petter Zennström (f. 1945), signerad. 1974 resp. 1976
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:49:20
1/2 01:19:36