KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9636554

nr 963 6554

Ulrika Jevbratt

(f. 1961), Sverige

Etsning, Ulrika Jevbratt, bukett, 3/60, signerad, -94, motivet: 48x65

Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.

måndag 25 maj 2015
kl 20:00:19

Ulrika Jevbratt

Läs mer om Ulrika Jevbratt