KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9636554
nr 963 6554
Ulrika Jevbratt
(f. 1961), Sverige
Etsning, Ulrika Jevbratt, bukett, 3/60, signerad, -94, motivet: 48x65
Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.
måndag 25 maj 2015
kl 20:00:19