KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077439
nr 1407 7439
Karin Ögren
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, daterad 1989, ca 26x30 cm, oramad
Karin Ögren, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:46:24
5/7 18:36:12