KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409234

nr 1740 9234

Oidentifierad konstnär. "Från trekanten". Ej signerad. Olja på pannå, 23x34 cm, yttermått inklusive ram: 27x38 cm

måndag 17 november 2025
kl 20:21:00