Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + konsol 6046001

nr 604 6001

Spegel + konsol

Nyrokoko, höjd: 80+ 153

Kondition: Konsol med skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.700 kr

måndag 12 oktober 2009
kl 17:38:02

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.