ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 6046001
*
nr 604 6001
Spegel + konsol
Nyrokoko, höjd: 80+ 153
Kondition: Konsol med skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2009
kl 17:38:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 17:32:28
1
1.600 kr
12/10 12:00:35
2
1.700 kr
12/10 15:06:34
3
2.200 kr
12/10 16:56:56
4
2.500 kr
12/10 17:21:35
5
3.600 kr
12/10 17:22:38
4
3.000 kr
12/10 17:23:02
4
3.200 kr
12/10 17:32:33
6
3.600 kr
12/10 17:33:02
6
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol nyrokoko spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Spegel + konsol
Kondition: Konsol med skador
nr 604 6001
Spegel + konsol
Nyrokoko, höjd: 80+ 153
Kondition: Konsol med skador
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 3.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/10 17:32:28 | 1 | 1.600 kr |
| 12/10 12:00:35 | 2 | 1.700 kr |
| 12/10 15:06:34 | 3 | 2.200 kr |
| 12/10 16:56:56 | 4 | 2.500 kr |
| 12/10 17:21:35 | 5 | 3.600 kr |
| 12/10 17:22:38 | 4 | 3.000 kr |
| 12/10 17:23:02 | 4 | 3.200 kr |
| 12/10 17:32:33 | 6 | 3.600 kr |
| 12/10 17:33:02 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol nyrokoko spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30 -
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



