KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14808467

nr 1480 8467

Pastell

Oidentifierad konstnär. Stilleben. Monogramsignerad MR. Bildmått: 28x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:45:36