ART / Misc. paintings / Graphic art 5918165
nr 591 8165
GRAPHIC ART
19th century, med förgylld ram, 43x55, damaged.
1800-tal, med förgylld ram, 43x55
Condition: skadad
100
SEK 100
Thursday August 6 2009
at 15:25:25