KONST / Litografier / Grafiskt blad 10479493
nr 1047 9493
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Grafiskt blad, Peter Dahl (f. 1934), ej signerad, bladets mått: 31x23
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:10:03
18/7 23:40:52
100 kr
1/8 20:05:03
Peter Dahl (f. 1934)