ART / Lithographs / Litograph in colors 9344290
nr 934 4290
LITOGRAPH IN COLORS
Christer Sandelin, 7/20, sheet: 51x83,
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
800
SEK 800
Monday January 12 2015
at 18:26:28
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion