KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6172375
nr 617 2375
Signerad AF, -1920, Stadsmotiv, 40x28
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 21 december 2009
kl 20:07:44
500 kr