KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13294316

nr 1329 4316

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, C. W, 64,38x29 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 maj 2020
kl 19:03:03

25/5 16:48:03 1      Vinnande bud