KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978215

nr 1597 8215

Akvarell

Carl Roessler, Danviken Stockholm, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x59 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 februari 2024
kl 18:15:56