KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004537
nr 1700 4537
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 97, Öga. Olja på duk, 18x21 cm, yttermått inklusive ram: 21x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:41:38
11/5 15:57:19
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson