KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5667698
nr 566 7698
Blandteknik
i fotoram, höjd: 14 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 16 februari 2009
kl 18:22:23
300 kr
500 kr
400 kr
550 kr
800 kr