KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5667698

nr 566 7698

Blandteknik

i fotoram, höjd: 14 1800-tal

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 16 februari 2009
kl 18:22:23