KONST / Litografier / Färglitografi 16182036
nr 1618 2036
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Druvor i skål. Signerad, färglitografi, numrerad 125/150, daterad -89, bladets mått: 84x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x64 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:48:36
6/5 17:32:51
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz