KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14922092
nr 1492 2092
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Par". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:08:26
23/9 13:25:16
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano