KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12486687
nr 1248 6687
Jan Runefelt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Jan Runefelt. Signerad, daterad -89, Vardagsstilleben. Olja på pannå, 61x58
Jan Runefelt, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:36:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)