Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13898711



*

nr 1389 8711


MIXED MEDIA

Bokstav, antique. Subject: 18x14, outer dimensions including frame: 29x29,


Bokstav, antik. Ej signerad. Motivet: 18x14, yttermått inklusive ram: 29x29 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 700

Auction date:

Monday April 5 2021
at 20:38:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
31/3 10:05:11 1      100 kr
1/4 22:39:50 2      200 kr
5/4 10:21:07 1      200 kr
5/4 10:21:07 2      200 kr (Robot)
5/4 10:22:15 1      250 kr
5/4 18:57:04 3      Vinnande bud
5/4 20:23:47 4      400 kr
5/4 20:23:47 3      450 kr (Robot)
5/4 20:25:21 4      600 kr
5/4 20:25:21 3      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller antik blandteknik bokstav ej signerad vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr