KONST / Litografier / Färglitografi 11482682
nr 1148 2682
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, 2000, signerad och numrerad 218/250, motivet: 25x19
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:09:54
150 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe