ART / Oil paintings / Oil painting 12332135
nr 1233 2135
OIL PAINTING
Signerad R Olsson, -62, chair, 73x55. Oil on canvas, colour loss.
Signerad R Olsson, -62, stol, 73x55. Olja på duk
Condition: färgbortfall
600
SEK 100
Monday February 4 2019
at 20:45:10
29/1 19:17:01